Home Art Široki Brijeg – 15. WH Fest /FOTO/
Široki Brijeg – 15. WH Fest /FOTO/

Široki Brijeg – 15. WH Fest /FOTO/

0
0
Široki Brijeg – WHF broj 15, večeras započinju vrele kturne večeri uz rijeku Lišticu. Organizator je doveo zvučna imena glazbene scene, a tu je stand up zvijezda Željko Pervan. Pogledajte fotografije of prošlih godina te ovogodišnji program.
 
 
Četvrtak 03.08.2017.
 
20:03 Otvaranje festivala
20:11 Glazbeni program u konkurenciji
  Not Jane (Široki Brijeg / BiH)  Mamurlook (Varaždin / Hrvatska) East time (Sarajevo / BiH)
21:14 Filmovi u konkurenciji
  Pratiš li ti mene – Petra Grgić (Dubrovnik / Hrvatska)  On Paper – MFF School (Široki Brijeg / BiH)  Bojanje zvuka – Magda Mas (Sesvete / Hrvatska)  Touch the Ring and Then You’re Done – Strahinja Nikić (Banja Luka / BiH)  Enemies of the Nature – Glavinić Adi, Marjanović Zlatko (Živinice / BiH)  Cinema Paradiso – Tvrtko Karačić (Zagreb / Hrvatska) Knjiga – Nedžad Spahalić (Sarajevo / BiH)  Soba – Ivana Bešlić Penava (Posušje / BiH)
22:10 Glazbeni program izvan konkurencije
  DETOUR (Zagreb / Hrvatska)
  JINX (Zagreb / Hrvatska)
21-03:00 SVAROG Silent Disco Stage
 
DJ Ivano DJ S.One
 
Petak 04.08.2017.
 
20:09 Otvaranje druge večeri festivala
20:16 Glazbeni program u konkurenciji
  Sanjar (Široki Brijeg / BiH)  Show programe (Tuzla / BiH)  Clone Age (Čakovec / Hrvatska)  Sunday stories (Sarajevo / BiH)
21:11 Filmovi u konkurenciji
  Zovem se Adnan i neću vas raznijeti – Adnan Smajić (Banja Luka / BiH)  Intangible – Hrvoje Bazina (Siroki Brijeg / BiH)  Banaon – Nikolina Japunčić i Mia-Maria Škoda (Dubrovnik / Hrvatska)  More mogućnosti – Benjamin Bakija (Tuzla / BiH)  Vodi me – Paola Kaleb (Dubrovnik / Hrvatska)  Vitraž – Nikola Šoškić (Beograd / Srbija)  Again – Petra Grgić (Dubrovnik / Hrvatska)  Kolotečina – Filip Galić (Široki Brijeg / BiH)
22:16 Glazbeni program izvan konkurencije
  T.B.F. (Split / Hrvatska)
21-03:00 SVAROG Silent Disco Stage
 
DJ Ara DJ Ziza
 
Subota 05.08.2017.
 
20:08 Otvaranje treće večeri festivala
20:17 Glazbeni program u konkurenciji
  Dječak iz svemira (Imotski / Hrvatska)  Teški osjećaji (Tisno / Hrvatska)  Harvo Jay (Osijek / Hrvatska)
21:14 Filmovi u konkurenciji
  Kako postati Hercegovac – Luka Mamuza (Livno / BiH) Pričaj mi priču – Paola Kaleb (Dubrovnik / Hrvatska)  Tupa materija – Andrija Tomić (Split / Hrvatska)  U svijetu fenomena – Ajna Koluh (Zenica / BiH)  Mord Adela – Darko Krpo (Zagreb / Hrvatska)  Obećana zemlja – David Ravlić (Čitluk / BiH)  Ferris Wheel – Duško Stanivuk (Beograd / Srbija)
22:21 Program izvan konkurencije
  STAND UP ŽELJKO PERVAN
23:00 Proglašenje pobjednika WHF No.15.
23:10 Glazbeni program izvan konkurencije
  PSIHOMODO POP (Zagreb / Hrvatska)
21-03:00 SVAROG Silent Disco Stage
 
Igor HDP aka Trash Diskos Luka – Banana Zvuk