PREDSTAVLJAMO




Home Art Dolazi još jedan West Herzegovina fest #17
Dolazi još jedan West Herzegovina fest #17

Dolazi još jedan West Herzegovina fest #17

0
0

Široki Brijeg – Nakon preslagivanja filmova i bendova u konkurenciji, evo i detaljnog programa.



Četvrtak 01.08.2019.

20:03Otvaranje festivala
20:12Glazbeni program u konkurenciji
 Ivan Škrabe (Jastrebarsko / Hrvatska) 
Elkie Barton (Pontypridd / Wales)
21:16Filmovi u konkurenciji
 Celofan – Karmen Obrdalj (Banja Luka / BiH)
Moja sućut – Petar Bubalo, Iva Pehar (Široki Brijeg / BiH)
Peca – Boris Simić (Beograd / Srbija)
Domaća zadaća – Amina Isaković, Ilva Perić, Ahmed Haračić, Haris Obradović, Maida Bilal, Jana Marić, Ana Papac (Stolac / BiH)
Me and the devil – Dorijan Šipuš (Sisak / Hrvatska)
Jabuka, tri dvopeka, jogurt – Anita Čeko (Split / Hrvatska)
NZG – Hrvoje Mandic (Zagreb / Hrvatska)
22:23Glazbeni program izvan konkurencije
 PARNI VALJAK (Zagreb / Hrvatska)



Petak 02.08.2019.

18:47Predstavljanje knjige ‘Splitska dica’ autora Zlatka Gala | Garden summer bar
20:02Otvaranje druge večeri festivala
20:08Glazbeni program u konkurenciji
 Eastock (Užice / Srbija)
Genova (Čakovec / Hrvatska)
Basscipe (Mostar / BiH)
Ki (Kumanovo / S. Makedonija)
21:52Filmovi u konkurenciji
 The Washing – Aid Bešić, Elvir Kopić (Bosanska otoka / BiH)
Ponekad je lakše ubiti nekoga drugoga – Elizabeta Ružić (Kaštelir / Hrvatska)
Nezaposlena – Nazifa Sarajlić (Gradačac / BiH)
Življenje kao aktivna radnja – Ana Naletilić (Široki Brijeg / BIH)
Graffiti lifestyle – Tomislav Ćavar (Stuttgart / Germany)
The Circle of life – Milan Zulić (Sombor / Srbija)
22:27Glazbeni program izvan konkurencije
 WHO SEE (Kotor / Crna Gora)
GALIJA (Niš / Srbija)

Subota 03.08.2019.

18:01Kratka priča – Druženje autora sa žirijem i razgovor o kratkim pričama i pisanju | Garden summer bar
18:44Predstavljanje knjige ‘Štulić Biografija’ autora Hrvoje Horvata | Garden summer bar
20:08Otvaranje treće večeri festivala
20:12Glazbeni program u konkurenciji
 Ending a clutter (Tuzla, BiH)
Clone Age (Čakovec / Hrvatska)
El Marrow (Split / Hrvatska)
21:17Filmovi u konkurenciji
 Zlatni lančič – Janez Juh (Divača / Slovenija)
Pozdrav iz Bugojna – Antonio Džolan (Bugojno / BiH)
Čarobno čarobno – Anes Osmić (Sarajevo / BiH)
F60.3 – Pavao Bobinac (Zagreb / Hrvatska)
Kingdom Lost: Pale Princes – Neven Rufio (Stara Pazova / Srbija)
Blizina – Anita Čeko (Split / Hrvatska)
12 days in Syria (Slobodan Tomić / BiH)
22:23Proglašenje pobjednika WHF No.17.
22:39Glazbeni program izvan konkurencije
 PRLJAVO KAZALIŠTE (Zagreb / Hrvatska)

SAZNAJ VIŠE




AKCIJA