PREDSTAVLJAMO




Home Art Široki Brijeg – 15. WH Fest /FOTO/
Široki Brijeg – 15. WH Fest /FOTO/

Široki Brijeg – 15. WH Fest /FOTO/

0
Široki Brijeg – WHF broj 15, večeras započinju vrele kturne večeri uz rijeku Lišticu. Organizator je doveo zvučna imena glazbene scene, a tu je stand up zvijezda Željko Pervan. Pogledajte fotografije of prošlih godina te ovogodišnji program.
 

 
Četvrtak 03.08.2017.

 

20:03 Otvaranje festivala
20:11 Glazbeni program u konkurenciji
  Not Jane (Široki Brijeg / BiH) 
Mamurlook (Varaždin / Hrvatska)
East time (Sarajevo / BiH)
21:14 Filmovi u konkurenciji
  Pratiš li ti mene – Petra Grgić (Dubrovnik / Hrvatska) 
On Paper – MFF School (Široki Brijeg / BiH) 
Bojanje zvuka – Magda Mas (Sesvete / Hrvatska) 
Touch the Ring and Then You’re Done – Strahinja Nikić (Banja Luka / BiH) 
Enemies of the Nature – Glavinić Adi, Marjanović Zlatko (Živinice / BiH) 
Cinema Paradiso – Tvrtko Karačić (Zagreb / Hrvatska)
Knjiga – Nedžad Spahalić (Sarajevo / BiH) 
Soba – Ivana Bešlić Penava (Posušje / BiH)
22:10 Glazbeni program izvan konkurencije
  DETOUR (Zagreb / Hrvatska)
  JINX (Zagreb / Hrvatska)
21-03:00 SVAROG Silent Disco Stage
 
DJ Ivano
DJ S.One

 

Petak 04.08.2017.

 

20:09 Otvaranje druge večeri festivala
20:16 Glazbeni program u konkurenciji
  Sanjar (Široki Brijeg / BiH) 
Show programe (Tuzla / BiH) 
Clone Age (Čakovec / Hrvatska) 
Sunday stories (Sarajevo / BiH)
21:11 Filmovi u konkurenciji
  Zovem se Adnan i neću vas raznijeti – Adnan Smajić (Banja Luka / BiH) 
Intangible – Hrvoje Bazina (Siroki Brijeg / BiH) 
Banaon – Nikolina Japunčić i Mia-Maria Škoda (Dubrovnik / Hrvatska) 
More mogućnosti – Benjamin Bakija (Tuzla / BiH) 
Vodi me – Paola Kaleb (Dubrovnik / Hrvatska) 
Vitraž – Nikola Šoškić (Beograd / Srbija) 
Again – Petra Grgić (Dubrovnik / Hrvatska) 
Kolotečina – Filip Galić (Široki Brijeg / BiH)
22:16 Glazbeni program izvan konkurencije
  T.B.F. (Split / Hrvatska)
21-03:00 SVAROG Silent Disco Stage
 
DJ Ara
DJ Ziza

 

Subota 05.08.2017.

 

20:08 Otvaranje treće večeri festivala
20:17 Glazbeni program u konkurenciji
  Dječak iz svemira (Imotski / Hrvatska) 
Teški osjećaji (Tisno / Hrvatska) 
Harvo Jay (Osijek / Hrvatska)
21:14 Filmovi u konkurenciji
  Kako postati Hercegovac – Luka Mamuza (Livno / BiH)
Pričaj mi priču – Paola Kaleb (Dubrovnik / Hrvatska) 
Tupa materija – Andrija Tomić (Split / Hrvatska) 
U svijetu fenomena – Ajna Koluh (Zenica / BiH) 
Mord Adela – Darko Krpo (Zagreb / Hrvatska) 
Obećana zemlja – David Ravlić (Čitluk / BiH) 
Ferris Wheel – Duško Stanivuk (Beograd / Srbija)
22:21 Program izvan konkurencije
  STAND UP ŽELJKO PERVAN
23:00 Proglašenje pobjednika WHF No.15.
23:10 Glazbeni program izvan konkurencije
  PSIHOMODO POP (Zagreb / Hrvatska)
21-03:00 SVAROG Silent Disco Stage
 
Igor HDP aka Trash Diskos
Luka – Banana Zvuk

SAZNAJ VIŠE




AKCIJA