PREDSTAVLJAMO




Home Sport Otvaranje turnira “Ulica Protiv Ulice* i raspored utakmica za utorak
Otvaranje turnira “Ulica Protiv Ulice* i raspored utakmica za utorak

Otvaranje turnira “Ulica Protiv Ulice* i raspored utakmica za utorak

0
0

thumb_200906156-ulica-protiv-uliceJučer 15.06. u Vrtiću Pčelica Maja započeo je malonogometni turnir „Ulica protiv ulice". Na turnir se prijavilo oko tristo ekipa iz cijele Hercegovine. Ovo je četvrta godina odigravanja turnira, koji je postao izuzetno popularan među djecom u Hercegovini. Pogledajte kako je to bilo jučer i rasporede za današnje utakmice.

 


8 – 10 GODINA
UTORAK 16.06.

16.00.h LAKY BOYS – BAD BOYS
16.05.h ZMAJEVI – GAJ
16.10.h ZORIĆEVINA II. – PURINGJ
16.15.h TRN – MEDOVIĆI
16.20.h VATRENI UZARIĆI – CRNI VRAGOVI
16.25.h ZORIĆEVINA I. – GABELA
16.30.h TORNADO II.- TNT INTER ACTIVE
16.35.h DREAM TEAM – TRNSKI MALCI
16.40.h BAMBUCHA – DUŽICE
16.45.h ŽMIGAVCI – PRŠO ULTRASI
16.50.h TRN III. – BIJELI LAVOVI
16.55.h TRN IV. – ĆEVAPČIĆI
17.00.h PECARA JUNIORS – TOPNICI I.
17.05.h KADIFICE – MCDONALDS
17.10.h NOĆNI MANIJACI – DREAM TEAM II.
17.15.h MALA BRAĆA IZ TURČIN. – PEŠIJA
17.20.h BLUE BOYS – PLAY STATION IV.
17.25.h LISE – DOBRIČ CHELSEA
17.30.h ŠAMPIONI – ZORIĆEVINA II.
17.35.h TORNADO – PURINGAJ
17.40.h KELY CHIPS – ZMAJEVI
17.45.h NOĆNI MANIJACI PEŠIJA

10 – 12 GODINA
UTORAK 16.06.

17.50.h DREAM TEAM II. – PURINGAJ
17.55.h ZORIĆEVINA I. – HEROJI S ULICE
18.00.h ZORIĆEVINA II. – NAME BIOGRACI
18.05.h ŠKRIPARI – RAZBIJAČI MOSTAR
18.10.h KIČERIN I. – TIGROVI POLOG
18.15.h BARCELONA – TINTILINIĆI
18.20.h PECARA – PIRATI II.
18.25.h RASTOVAČA – SPARTAK TRN
18.30.h TORCIDA GRUDE – BIJELE UDOVICE II.
18.35.h NEREDI – BIJELE UDOVICE
18.40.h ATACO – GAJ
18.45.h BAD BOYS – ULIČARI
18.50.h RED BULS – YONG BOYS
18.55.h ROTACIJA – RAZBIJAČI
19.00.h CRAZY STREET – DUŽICE
19.05.h BAKULE – ZMAJEVI
19.10.h BAJE GTI – ZAVOZNIK
19.15.h KATONELA – ŽMIGAVCI
19.20.h PIRATI – CIGLE
19.25.h DOBRKOVIĆI – WATICAN
19.30.h RUDNIK MOSTAR – TRMSKI TORNADO
19.35.h CRNI VRAGOVI – JARE
19.40.h FRIZERI LJUBOTIĆI
19.45.h DESETA – MELJAKUŠA II.
19.50.h VUKOVI – TOPNICI PECARA
19.55.h TNT INTER ACTIV – DRINOVCI
20.00.h MALI VATRENI TURČ. – RODILO SE SPOS.
20.05.h VATRENI POSUŠJE – CRVENI VRAGO. OKL.
20.10.h TELETABUSI – PRIVALJ
20.15.h PLAVO BIJELI – PIĆUNI
20.20.h ČAPLJINA – UZARIĆI
20.25.h ZGRADE I. – ARISTON

12 – 14 GODINA
UTORAK 16.06.

20.30.h DREAM TEAM – NACIONAL PECARA
20.35.h GAJ – ŽMIGAVCI
20.40.h FRIZERI – ZORIĆEVINA
20.45.h CRVENI VRAGOVI – PURINGAJ
20.50.h PLAVO BIJELI – PATRIOTI
20.55.h FANATICOSI – BLAM BLAM
21.00.h KARLOVAČKO – ZAVOZNIK
21.05.h DRINOVCI – HRVATSKA MLADOST II.
21.10.h KOST I KOŽA – DUŽICE
21.15.h BUHOVO – VII ef
21.20.h KNEŠPOLJE BOYS – LETEĆI MEDVJEDIĆI
21.25.h ČAPLJINA – KREČEVINA
21.30.h HRVATSKA MLADOST – KNEŠPOLJE
21.35.h UŠTIPCI – IZBIČNO
21.40.h DREAM TEAM – RUDNIK
21.45.h NACIONAL PECARA – ULIČARI
21.50.h ZAPADNI MOSTAR – IZBIČNO
21.55.h PRIKANCI – ŠKORPIONI
22.00.h LJUTI DOLAC MUNGOSI – TORNADO GRU
22.05.h BRIG WAYT SOXS – TNT INTER ACTIV
22.10.h PLAVO BIJELI – NAMEX BIOGRACI
22.15.h PATRIOTI – RIO
22.20.h IZVOÐAČI – FELGE
22.25.h RAZBIJAČI – POKLEĆANI
22.30.h GRLJEVIĆI – MALI LJUDI VELIKOG SRCA
22.35.h CAFFE NEXT – VATRENI
22.40.h PRIPOLJE – F1

(suzy)

SAZNAJ VIŠE




AKCIJA