PREDSTAVLJAMO




Home Kultura Program WHF 2010
Program WHF 2010

Program WHF 2010

0
0
Program ovogodišnjeg West Herzegowina Fest No.8

 

program_whf_2010Nakon selekcije bendova, odgledanih filmova i selekcije kratkih priča napokon je završen detaljni program za West Herzegowina Fest No.8. Čestitke svima koji su prošli selekciju, a ostalima želimo sreću idućih godina.

Ove godine na festivalu će nastupiti 17 bendova u konkurenciji i 5 bendova izvan konkurencije (Hercegovački etno okret, Naija trio, Jinxi, T.B.F., Belfast Food). Biti će prikazano 30 filmova u konkurenciji te najbolji filmovi s legendarnog zagrebačkog RAF-a (Revija amaterskog film). U festivalskom fanzinu naći će se 42 priče autora iz cijele regije.

 

Za razliku od prošle godine kada smo imali izložbu skulptura i slika profesora i studenata Akademije likovnih umjetnosti u Širokom Brijegu, ove godine imati ćemo performans "arTest" na kojem će 7 autora raditi na velikim platnima uživo tijekom trajanja festivala.

Ovako bi trebao izgledat program West Herzegowina Fest-a No.8. na kojem ima još nekoliko sitnica za promjenit.

29.07.2010. ČETVRTAK
20:04

Otvaranje festivala
20:12

Glazbeni program izvan konkurencije

NAIJA TRIO (Ljubuški)
20:33

Glazbeni program u konkurenciji

REWOLTI (Zadar/Hrvatska)
CUTAPOTATO (Jablanica / BiH)
KUD NARODNJE MOŠNJE (Ljubuški / BiH)
DARKVUD (Sinj / Hrvatska)
KUNDYAK MEZHIE (Split / Hrvatska)
21:53

Filmovi izvan konkurencije

HERCEGOVAČKI ETNO OKRET (Mostar) – Guslarska priča
22:03

Filmovi u konkurenciji

NAUKA O ULICI (Beograd / Srbija) – Natalija Ž. Živković
VARKA (Stolac / BiH) – Zdravko Terkeš, Vlado Terkeš I Anđelko Šutalo
STOP PIRACY (Skopje / Makedonija) – Marko Crnogorski
THE STRINGS (Užice / Srbija) – Milan Petković
MOVE-UP (Zagreb / Hrvatska) – Josip Galić Gala
ANTI FUR (Biograd na moru / Hrvatska) – Tea Stražičić i Pavao Stanojević
DŽUDŽAN (Široki Brijeg / BiH) – Marina Zeljko i Mateja Galić
TKO CRTA ZLO NE MISLI (Široki Brijeg / BiH) – Ante Lovrić
TRASHWATCH (Karlovac / Hrvatska) – Maradin Dario
DUHOVI DOGANE (Široki Brijeg / BiH) – Mate Ćavar
22:37

Glazbeni program izvan konkurencije

JINX (Zagreb)

30.07.2010. PETAK
20:04

Otvaranje druge večeri festivala
20:28

Glazbeni program u konkurenciji

THE STATIC (Kostolac / Srbija)
MOTHERFUNKY (Prijedor / BiH)
DARK & TOBIT (Mostar / BiH)
OVAKO ZVUČIMO (Opuzen / Hrvatska)
VENUS (Mostar / BiH)
K.U.D. KEZON (Čapljina / BiH)
21:53

Filmovi izvan konkurencije

Predstavljanje RAF-a (Revija amaterskog filma – Zagreb)
22:12

Filmovi u konkurenciji

DERNEKONOMIJA (Ljubuški / BiH) – Slobodan Tomić
DOBAR FILM! (Prozor / BiH) Marijana Lovrić
U DRUGOM PLANU (Široki Brijeg / BiH) – Karlo Jelic i Ivan Bogdan
NEDOVRŠENI KRUG (Zagreb / Hrvatska) – Josip Galić Gala
PLANETA AGAVA 2: POKOLJ KLOKANA 3-D (Neum / BiH) – M.Udženija, T.Stražičić, N.Bačić i I.Lujo
ZLATNI DELIŠES (Beograd / Srbija) – Marija Rodić
NEPOKORENI GRAD (Beograd/Srbija) – OUR Satibara
RUNNING OVER THE ROOFS (Stolac / BiH) – Zdravko Terkeš, Anđelko Šutal I Sanja Perić
PRVA I ZADNJA (Široki Brijeg / BiH) – Josip Bogdan i Ivan Mandić
22:49

Glazbeni program izvan konkurencije

T.B.F. (Split)

31.07.2010. SUBOTA
20:07

Otvaranje treće večeri festivala
20:13

Glazbeni program u konkurenciji

OFF SIDE (Županja / Hrvatska)
STRATOS (Mostar / Široki Brijeg / BiH)
XD (Široki Brijeg / BiH)
IN-THE-GO (Split / Hrvatska)
DEDE PUTRA (Bihać / BiH)
NOA (Opuzen / Hrvatska)
21:53

Filmovi izvan konkurencije

Predstavljanje RAF-a (Revija amaterskog filma – Zagreb)
22:11

Filmovi u konkurenciji

ZAŠTO ŠUTIMO (Mostar / BiH) – Alaksandar Ðekić i Andrea Putica
TENKOVI U POLOGU (Phoenix / USA) – Karlo Barbarić i Mike Barbarić
YOUTH IN ACTION (CARNEVAL AT VEVCHANI, MACEDONIA) (Karlovac / Hrvatska) – Maradin Dario
SPAVANJE NA RADNOM MJESTU (Široki Brijeg / BiH) – Vlado Kraljević
KOMITET 4000 (Beograd/Srbija) – Siniša Dugonjić (OUR Satibara)
SUPER ERO (Široki Brijeg / BiH) – Josip Bogdan i Ivan Mandić
TECHNO MAŠINA (Zagreb / Hrvatska) – Ivan Lovrić & Josip Galić
FAUL KOŠ (Široki Brijeg / BiH) – Marko Marijanović i Ivan Soldo
22:37

Proglašenje pobjednika WHF No. 8.
22:59

Glazbeni program izvan konkurencije

BELFAST FOOD (Rijeka)

 

25.07.2010. www.whfest.com

SAZNAJ VIŠE




AKCIJA