PREDSTAVLJAMO




Home Kultura WH fest 2010
WH fest 2010

WH fest 2010

0

Prijavljeni radovi na ovogodišnjem WHF No.8.

wh_fest_2010Evo ga, svi prijavljeni radovi na West Herzegowina Fest. Stizali su iz BiH, Hrvatske, Crne Gore, Srbije, Makedonije, Kosova, Švedske, Njemačke, Kanade i čak iz Sjedinjenih Američkih Država… Prijavilo se 50 bendova, 30 filmova i oko 90 kratkih priča, ako smo nekoga izostavili to je slučajno, a ne namjerno (odmah nam javite na email whfest@whfest.com). Zbog velikog broja prijavljenih selekcija je u tijeku, a za par dana izaći će detaljan program. Pa krenimo redom sa prijavljenim:

GLAZBA

OFF SIDE (Županja / Hrvatska)
B2 BLUES BAND (Zagreb / Hrvatska)
MOTHERFUNKY (Prijedor / BiH)
ROBERT OLUJIĆ (Zagreb / Hrvatska)
S'SCS" (Silver's Collective Soulmate) (Zagreb / Hrvatska)
PRAZNA LEPINJA (Zagreb / Hrvatska)
NEZNAM (Duga Resa / Hrvatska)
PRESS PLAY BAND (Posušje / BiH)
TOMISLAV NOSIĆ (Toronto / Kanada)
K.U.D. KEZON (Čapljina / BiH)
ANTI-DOTE (Pirot / Srbija)
REWOLTI (Zadar/Hrvatska)
ORION (Široki Brijeg / BiH)
M.O.R.T. (Sinj / Hrvatska)
OVAKO ZVUČIMO (Opuzen / Hrvatska)
THE STATIC (Kostolac / Srbija)
Astra (Mostar / BiH)
DARKVUD (Sinj / Hrvatska)
NULA PLUS (Tuzla / BiH)
URBAN INSTIKT (Tuzla / BiH)
NO GOVERNMENT (Mostar / BiH)
CUTAPOTATO (Jablanica / BiH)
BDZ CREW (Sarajevo / BiH)
BILOK (Mostar / BiH)
KUD NARODNJE MOŠNJE (Ljubuški / BiH)
STRATOS (Široki Brijeg / BiH)
ELECTROSHOCK (Široki Brijeg / BiH)
RIDIKULUS & ROSPY MANGE (Mostar / BiH)
BLIS (Široki Brijeg / BiH)
SHATT MATT (Mostar / BiH)
ANEMIJA (Jablanica / BiH)
DEDE PUTRA (Bihać / BiH)
STEREO CREW (Mostar / BiH)
IN-THE-GO (Split / Hrvatska)
TRANS (Mostar / BiH)
XD (Široki Brijeg / BiH)
JANE (Široki Brijeg / BiH)
SATARAŠ (Mostar / BiH)
BRAVEMENT (Zagreb / Hrvatska)
ORION (Jablanica / BiH)
MEDIUM (Mostar / BiH)
ISPOD CRTE (Travnik / BiH)
VENUS (Mostar / BiH)
MAY DAY (Široki Brijeg / BiH)
PEŠES (Široki Brijeg / BiH)
DARK & TOBIT (Mostar / BiH)
MIROSLAV BARIŠIĆ (Mostar / BiH)
KUNDYAK MEZHIE (Zagreb / Hrvatska)
NOA (Opuzen / Hrvatska)
INFUZIJA (Posušje / BiH)

FILM

NAUKA O ULICI (Beograd / Srbija) – Natalija Ž. Živković
STOP PIRACY (Skopje / Makedonija) – Marko Crnogorski
RELEASING (Beograd / Srbija) – Ivan Despotović
VARKA (Stolac / BiH) – Zdravko Terkeš, Vlado Terkeš I Anđelko Šutalo
RUNNING OVER THE ROOFS (Stolac / BiH) – Zdravko Terkeš, Anđelko Šutalo I Sanja Perić
THE STRINGS (Užice / Srbija) – Milan Petković
KOMITET 4000 (Beograd/Srbija) – Siniša Dugonjić (OUR Satibara)
NEPOKORENI GRAD (Beograd/Srbija) – OUR Satibara
ZLATNI DELIŠES (Beograd / Srbija) – Marija Rodić
PLANETA AGAVA 2: POKOLJ KLOKANA 3-D (Neum / BiH) – Nikola Bačić
ZAŠTO ŠUTIMO (Mostar / BiH) – Alaksandar Ðekić i Andrea Putica
MOVE-UP (Zagreb / Hrvatska) – Josip Galić Gala
NEDOVRŠENI KRUG (Zagreb / Hrvatska) – Josip Galić Gala
PUTNIK (THE TRAVELER) (Subotica / Srbija) – Dragana Petrić
ANTI FUR (Biograd na moru / Hrvatska) – Tea Stražičić i Pavao Stanojević
TKO CRTA ZLO NE MISLI (Široki Brijeg / BiH) – Ante Lovrić
SERIJA SNA (Beograd / Srbija) – Ivan Bogdanović
DERNEKONOMIJA (Ljubuški / BiH) – Slobodan Tomić
OTELO (Sarajevo / BiH) – Emin Hajric
TRASHWATCH (Karlovac / Hrvatska) – Maradin Dario
YOUTH IN ACTION (CARNEVAL AT VEVCHANI, MACEDONIA) (Karlovac / Hrvatska) – Maradin Dario
DUHOVI DOGANE (Široki Brijeg / BiH) – Mate Ćavar
DOBAR FILM! (Prozor / BiH) – Marijana Lovrić
FAUL KOŠ (Široki Brijeg / BiH) – MRŠ Organizacija
TECHNO MAŠINA (Zagreb / Hrvatska) – Ivan Lovrić & Josip Galić
PRVA I ZADNJA (Široki Brijeg / BiH) – Josip Bogdan i Ivan Mandić
SUPER ERO (Široki Brijeg / BiH) – Josip Bogdan i Ivan Mandić
U DRUGOM PLANU (Široki Brijeg / BiH) – Karlo Jelic i Ivan Bogdan
TENKOVI U POLOGU (Phoenix / USA) – Karlo Barbarić i Mike Barbarić
SPAVANJE NA RADNOM MJESTU (Široki Brijeg / BiH) – Vlado Kraljević

KRATKA PRIČA

3 IN ONE GO (Bela zemlja / Srbija) – Vida Nenadić
KNJIGE I BRIGE (Bela zemlja / Srbija) – Vida Nenadić
STAN KAO SAN (Bela zemlja / Srbija) – Vida Nenadić
MIHAILO (Beograd / Srbija) – Tamara Lujak
FUNKCIONER (Konjic / BiH) – Mirjana Kapetanović
MOJA PRIČA (Svilajnac / Srbija) – Veljko Bosnić
O TEMPORA (Zenca / BiH) – Amer Jaganjac
PONESTO O PISANJU I SNOVIMA 1 (Užice / Srbija) – Bojan Marjanović
OVO BUKOVSKI NIKADA NE BI RADIO (Užice / Srbija) – Bojan Marjanović
KADA TI JE NAJTEZE, VAZNO JE DA PRICAS SA NEKIM (Užice / Srbija) – Bojan Marjanović
DECONSTRUCTING BOZIDAR (Užice / Srbija) – Bojan Marjanović
28. JANUAR (Užice / Srbija) – Tatjana Debeljački
SVEST (Užice / Srbija) – Tatjana Debeljački
NA PUTU ZA JAPAN (Užice / Srbija) – Tatjana Debeljački
SLUČAJNI SUSRETI 1-4 (Zagreb / Hrvatska) – Miroslav Pelikan
SLUČAJNI SUSRET 5 (Zagreb / Hrvatska) – Miroslav Pelikan
DESET BOŽJIH… UPS… MOJIH ZAPOVIJEDI… UPS… PRIČA… MOJIH… (Sarajevo / BiH) – Sabahudin Hadžialić
MOSTARSKA SONATINA (Osečina / Srbija) – Ognjen Pudar
SVAKODNEVNICA (Rijeka / Hrvatska) – Eleonora Dujmović
SUBGENERACIJSKO PUTOVANJE (Rijeka / Hrvatska) – Eleonora Dujmović
ŽIVOT POČINJE U TRIDESETOJ (Beograd / Srbija) – Aleksandra Nestorov
S JUŽNOG BOJIŠTA (Ljubuški / BiH) – Tihomir Herceg
BASNA (Novi Beograd / Srbija) – Katarina Fiamengo
LJUBAVNA DRAMA (Vrbas / Srbija) – Korana Braun
LIČNI I OPŠTELJUDSKI UDES (Vrbas / Srbija) – Korana Braun
ŽIVOT LOPOVA (Beograd / Srbija) – Natalija Ž. Živković
CRVLJIVA IDEOLOGIJA (Niš / Srbija) – Todorović Marjan
NEUMSKI VODIČ ZA PREŽIVLJAVANJE APOKALIPSE (Neum / BiH) – Nikola Bačić
LAŽEŠ, MELITA (Čerin / BiH) – Ivana Škegro
OGLAS (Bujanovac / Srbija) – Zorica Sentic
BUÐENJE (Barene / Crna Gora) – Rade Jolić
TEKST ZA IZGUBLJENU RAZGLEDNICU (Sarajevo / BiH) – Nedim Jahić
LABUDOVI DALEKOG JEZERA (Sarajevo / BiH) – Nedim Jahić
NEOBIČNO MRZAK LIK IZ JEFTINOG ROMANA (Sarajevo / BiH) – Nedim Jahić
NEĆU VIŠE (Zagreb / Hrvatska) – Dražen Jergović
DOKTOR I SUPICA (Živinice / BiH) – Zijad Pandur
STJUARDESA (Maglaj / BiH) – Emina Jusufović
POKLOPAC JOGURTA (Knjaževac / Srbija) – Dalibor Filipović
PRIČA O NAMA (Polog / Mostar) – Željko Bevanda
SAMO PRIČA (Široki Brijeg / BiH) – Iva Mikulić
PISMO BOLESNOG UMA (Prijedor / BiH) – Dražen Surtov
PUTUJUĆE UTOČIŠTE & CO. (Sarajavo / BiH) – Hana Ćurak
NEKO JE MAHAO (Koeln / Njemačka) – Igor Rems
OPANCI UNIVERZALNOSTI – Veselin xxxx
Napisano na ćirilici, na papiru
MODERNA OVISNOST (Mostar / BiH) – Katarina Leko
KRAJ JULA (Bijeljina / BiH) – Aljoša Ljubojević
POMRČINA (Sarajevo / BiH) – Hasanović Jasmin
NAJLEPŠI BOŽIĆNI DAR (MIRJANA) (Novi Sad / Srbija) – Tijana Marković
JEDNO BOŽIĆNO JUTRO (Novi Sad / Srbija) – Tijana Marković
LJETOTEKA (Mostar / BiH) – Ivan Rozić
MOJ SUSRET S JAKIŠOM (Široki Brijeg / BiH) – Ivan Kraljević
ZAR JE VAŽNO TKO JE KRIV (Široki Brijeg / BiH) – Arijana Ratkić
OVO NIJE PRIČA (Ljubuški / BiH) – Ivan Orleanski
GLAVA (Sarajevo / BiH) – Almir Zalihić
GRAHORASTI FEMINIZAM by HERCEGOVKA (Posušje / BiH) – Inga Kralj
TROPIKANA (Subotica / Srbija) – Stevan Sarčević
SVIRKA (Sarajevo / BH) – Hana Ćurak
AFEKTIVNI ŽIVOT (Malmo / Švedska) – Merima Dizdarević
SPORTISTA (Zemun / Srbija) – Nikola Jocić
MJESEČEV KROJAČ (Široki Brijeg / BiH) – Kristijan Kraljević
SOK I ČOKOLADA (Novi Sad / Srbija) – Bajakić Vojislav
TI, JA I NAVIKA (Novi Sad / Srbija) – Bajakić Vojislav
JEDEM GOVNA NA VELIKO I SA GUŠTOM (Široki Brijeg / BiH) – Silvije Kutle
AH MERAKA U VEČERI RANE (Bužim / BiH) – Emina Vučelj
PUT OD KAMENA (Ljubuški / BiH) – Raper Rade
ISPOVEST (Vrbnica / Kosovo) – Ivana Zajić
MUŠKI GENI ŽENSKOG FENOTIPA (Široki Brijeg / BiH) – Tea Kvesić
OB-LA-DI OB-LA-DA (Mostar / BiH) – Damir Bokšić
ODLAZAK (Parcani / Srbija) – Živojin Ivković
PETROVARADIN (Parcani / Srbija) – Živojin Ivković
AUTOBUS (Parcani / Srbija) – Živojin Ivković
ONA (Široki Brijeg / BiH) – Blagica Bevanda
NADAHNUĆE (Široki Brijeg / BiH) – Blagica Bevanda
NOVI ŽIVOT (Sesvete / Hrvatska) – Josipa Andrijanić
ŽAO MI JE (Sesvete / Hrvatska) – Josipa Andrijanić
TRENIRAM DŽUDO, VOLIM TE LUDO (Široki Brijeg / BiH) – Luna Lovegood
PESNIK (Novi Beograd / Srbija) – Vladimir Perić
DAN KAD SAM ROÐEN (Čitluk / BiH) – Martina Beus
DIRKO BI ME MIRKO (Ljubuški / BiH) – Zoran Musa
AFORIZMI 46 (Podgorica / Crna Gora) – Dejan Tofčević
REZULTATI (Podgorica / Crna Gora) – Dejan Tofčević
ZANOS (Podgorica / Crna Gora) – Dejan Tofčević
ZASTAVA 2 (Podgorica / Crna Gora) – Dejan Tofčević
CRVENŠLJEMICA (Mostar / BiH) – Josip Zelenika
MEDVED (Subotica / Srbija) – Stevan Sarčević
DEVETNAESTI DAN MJESECA LISTOPADA (Klobuk / BiH) – Ivana Herceg
JA ĆU (Klobuk / BiH) – Ivana Herceg
KAD JE BILO HLADNO (Klobuk / BiH) – Ivana Herceg
POGLED (Beograd / Srbija) – Jovan N. Bundalo

www.whfest.com

SAZNAJ VIŠE




AKCIJA