PREDSTAVLJAMO




Home Kultura WH fest 2011
WH fest 2011

WH fest 2011

0
0
wh_fest_09Isprike svima što kasnimo s rezultatima natječaja, prijava je bilo jako puno, pa je selekcija potrajala. Kod odabira bendova više se gledalo na ideje, pristup i zanimljivost nego na tehničku usviranost, od prijavljnih 76 njih 14 će zasvirati na festivalskoj bini. Svi prijavljeni filmovi biti će prikazani, a od 58 književnih radova, njih 31 će se naći u ovogodišnjem fanzinu. Čestitke odabranim, ostalima želimo više sreće iduće godine.

Bendovi koji će nastupiti u konkurenciji

SANE (Zagreb / Hrvatska)
THE CASH (Zagreb / Hrvatska)
PEŠEST (Široki Brijeg / BiH)
SILEDŽIJE (Ljubuški / BiH)
ALEXANDRIA (Banja Luka / BiH)
OFF SIDE (Županja / Hrvatska)
NOA & FUNK BLASTERS (Opuzen / Hrvatska)
LAXATIV (Mostar / BiH)
GORANA NIKOLIĆ (Čapljina / BiH)
SVRBY (Makarska / Hrvatska)
POLAROID TRIP (Sarajevo / BiH)
CUTAPOTATO (Jablanica / BiH)
RETRO PULT (Varaždin / Hrvatska)
PLESKA (Split / Hrvatska)

Filmovi koji će se prikazati u konkurenciji

Popravimo svijet (Goražde / BiH) – Hasanović Jasmin
Industrial Express (Goražde / BiH) – Hasanović Jasmin
Udah (Beograd / Srbija) – Natalija Ž. Živković
Osećajna braća (Beograd / Srbija) – Natalija Ž. Živković
MJESEČEV RITAM (Zagreb / Hrvatska) – PACIJENTI PSIHIJATRIJSKE BONICE VRAPČE POD MENTORSTVOM NIKE RADASA
Michezo kwa Vijana (Široki Brijeg / BiH) – Vinko Zovko
Odmori se, u Hercegovini si (Međugorje / BiH) – dr. Anđelko Buntić
Pismo u tuđinu (Zagreb / Hrvatska) – Udruga Duvnjaka Zagreb
Shit Happens (Metković / Hrvatska) – Igor Dropuljić, Buga Cvjetanović, Katrin Novaković
ZELENKAPICA (Široki Brijeg / BiH) – Vladimir Mikulić Vava
Križni Put (Phonix / SAD) – Michael Barbaric
Država (Čapljina / BiH) – Davor Vego
Ðes ribo, 'ko ti vodu minja (Široki Brijeg / BiH) – Karlo Jelić, Ivan Bogdan, Josip Vukoja, Teo Zovko, Grgo Pavković, Hrvoje Ljubić i Marko Grbešić
293 (Zagreb / Hrvatska) – Drito Konj
Iza maske (Zagreb / Hrvatska) – Tvrtko Karačić
Split u balunu (Split / Hrvatska) – Organizacija Hrvatsko Nadzemlje
Radost (Split / Hrvatska) – Organizacija Hrvatsko Nadzemlje
Format (Grude / BiH) – Stjepan Miloš
Nije tuljan nego dupin! (Široki Brijeg / BiH) – Teo Zovko i Dreya
Jesi skonto (Dubrovnik / Hrvatska) – Zlatko Tomić
Mojih pet minuta (Zenica / BiH) – Velid Jašarević
Jeruzalem danas (Ljubuški / BiH) – Musa, Rašić, Brkić
Ko koga ruši (Zagreb / Hrvatska) – Josip Galić
Poslušaj što ja vidim (Zagreb / Hrvatska) – Josip Galić
Top 5 koševa (Široki Brijeg / BiH) – Hrvoje Bazina i Bože Gugić
Nije svejedno (Beograd / Srbija) – Marija Rodić
Play with famous artists (Široki Brijeg / BiH) – Tomislav Ćavar i Dragana Nuić

Književni radovi koji će se naći u ovogodišnjem fanzinu

Neodređeni osjećaji (Široki Brijeg / BiH) – Blagica Bevanda
Centurion (Zagreb / Hrvatska) – Domagoj Keleminić
S onu stranu dobra i zla – Prepotencija – Male priče sa uličnog asfalta (Zagreb / Hrvatska) – Dražen Stojanović
U potrazi za izgubljenom istinom (Zenica / BiH) – Durmiš Hadis
Tamna haljina noći (Sarajevo / BiH) – Inda Mulaahmetović
Šapat violine (Krapinske Toplice / Hrvatska) – Iris Spajić
Spoznaja (Široki Brijeg / BiH) – Iva Bazina
Kome… (Zagreb / Hrvatska) – Dalibor Milas
Pismo pjesnikinji (Široki Brijeg / BiH) – Iva Bazina
Dnevnik (Široki Brijeg / BiH) – Iva Mikulić
Muke po konjuktivitisu (Široki Brijeg / BiH) – Ivan Kraljević
301 (Posušje / BiH) – Ivana Bešlić
Epitaf o nadanju (Sarajevo / BiH) – Jasmin Hasanović
List koji pada ne poznaje mjesto, ni kuda, ni kada, samo zna da te voli… (Adi Lukovac) (Sarajevo / BiH) – Jasmin Hasanović
Pustinja zgaslih pogleda (Sarajevo / BiH) – Jasmin Hasanović
Morsko plava tajna i vatreno crvena noć (Široki Brijeg / BiH) – Kristijan Kraljević
PUTOVANJE (Zagreb / Hrvatska) – Martina Bandić
MORALNA OSOBA (Konjic / BiH) – Mirjana Kapetanović
Zar opet ti (Između ljubavi i mržnje) (Široki Brijeg / BiH) – Miro Naletilić
Gospa (Neum / BiH) – Nikola Bačić
Legenda o starom hrastu (Fojnica / BiH) – Olivera Tadić
DOK SU MOJA DJECA RASLA (Široki Brijeg / BiH) – Sanja Kutle Bošnjak
Mirisi (Ljubuški / BiH) – Tihomir Herceg
Poslije plodova (Ljubuški / BiH) – Tihomir Herceg
SOJKA (Svilajnac / Srbija) – Veljko Bosnić
VUK IMA HIV, A DOSITEJ JE GEJ (Novi Beograd / Srbija) – Vladimir Perić
Debela žena gleda me s ekrana u tri sata ujutro (Ljubuški / BiH) – Zoran Musa
Put za nigdje (Metković / Hrvatska) – Zorana Krstičević
PRIČA O NAMA (Mostar / BiH) – Željko Bevanda
Da se ne zaboravi (R.A.J.) (Ljubuški / BiH) – Dragana Marković
VJERUJTE LJUDI (Mostar / BiH) – Tomislav Pupić

WH FEST 2011

SAZNAJ VIŠE




AKCIJA